Rid-e - Rychlý, inovativní, dostupný, elektrický vozík

 MG 0759 copy copy copy copy

Koncepce vozíku Rid-e pochází z dílny společnosti IKbike s.r.o. motocyklového závodníka Ivo Kaštana a KURY s.r.o. - českého výrobce mechanickýh vozíků.

Rid-e je kombinací stabilního a robustního podvozku s anatomickou a pohodlnou sportovní sedačku a velmi výkonného elektrického pohonu. Tato novinka v segmentu  elektrických vozítek je svou celkovou promyšlenou koncepcí ideálním dopravním prostředkem pro různé potřeby v běžném životě i pro volnočasové aktivity. Svou charakteristiku umožňuje Rid-e zdolávat nástrahy nejen městského prostředí, ale i terén a je tak ideálním vozítkem na vyjížďky např. do přírody.  Jednoduché ovládání a jízdní stabilita, bezpečný provoz, nečekaně výkonný motor spolu s nadprůměrnou výdrží li-ion baterie a celkovým líbivým designem jsou hlavními znaky Rid-e, jedinečného dopravního prostředku nejen pro lidi s postižením dolních končetin, ale i seniory...  Navíc po odpojení pohonné jednotky lze  podvozek použít jako samostatný mechanický invalidní vozík.

S Rid-e můžete bez obav do silničního provozu, vozík nevyžaduje řidičské oprávnění ani povinné pojištění.

Rid-e si můžete bezplatně vyzkoušet na naší provozovně.

Představujeme vám novou generaci vozíku Kury s pohonem RID-E

V srpnu 2014 jsme v naší dílně začali vyvíjet vozík a elektrický pohon Rid-e. O rok později začali první vozíky sloužit svým majitelům. Neusnuli jsme ale na vavřínech a vozík neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Nyní vám můžeme přestavit další generaci vozíku Kury a pohonu Rid-e.

Fotky nového vozíku najdete brzy ve fotogalerii.

Nově má základní varianta vozíku tyto parametry a novinky:

Motor 1000W

Rychlonabíječka - nabití baterie do 2 h

Palubní počítač cycleanalyst

Výkonnější řídící jednotka

Zpětných chod (zpátečka)

Lepší pneumatiky – zadní Schwalbe, přední Heidenau

Baterie Samsung 25 Ah

Přední kotoučová brzda

a mnoho dalších drobností.........